O nás

Eshop Veselý drak je specializovaný eshop na karetní hry Pokemon, Magic, sběratelské karty a deskové hry. Zakládáme si na kvalitě, nadstandardních službách pro zákazníka a rychlosti dodání. V oblasti karetních her patříme, co do sortimentu, k nejlépe zásobeným eshopům v České republice a na Slovensku. Zboží, které je ke koupi, máme vždy skladem a jsme jej schopni během 1-2 dnů expedovat. Recenze od našich zákazníků si můžete prohlédnout zde.

Zákazníci se k nám opakovaně vrací a využívají věrnostního systému. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Registrací do našeho eshopu získáte nejen věrnostní systém, ale také možnost sledovat stav objednávky, či později sledovat, kde přesně se Váš balíček nachází během přepravy.


Historie

V roce 1999 jsme založili první webovou stránku CMUS.cz (Czech Magic Under Scope). Jednalo se o aktivitu několika hráčů, kteří byli ochotni trávit svůj volný čas a vložili práci do tohoto projektu. Ke dnešnímu dni tento portál navštěvuje denně více než 1500 čtenářů.

Na konci roku 2009 jsme se rozhodli založit internetových obchod Vesely-drak.cz a to zejména pro naše čtenáře, aby si mohli koupit své oblíbené hry za dobrou cenu. 

V dnešní době internetových obchod stále rozšiřujeme a nabízíme další produkty, o které mají naši zákazníci zájem (sběratelské sportovní karty, deskové hry, knihy, hračky apod.). S tím je spojené i zkvalitňování našich služeb (např. odesílání zboží ten samý den, rozsáhlé informace o každém produktu, informace o pohybu balíku apod.), větší možnosti výběru typu dopravy, či věrnostní systém.

Pokud byste přesto našli něco, co Vám v našem sortimentu chybí, dejte nám o tom vědět na náš email eshop@vesely-drak.cz.

Přejeme Vám příjemné nákupy...

processing...