Skladem: > 10 ks       Na prodejně: 1 ks

2022-20223 Allure Hockey Blaster Box je balení 5 balíčků hokejových karet po 5 kusech. Celkem tak získáte 25 karet.

Každý Allure Blaster Box 2022/2023 obsahuje v průměru:

• 1x Glitter Bomb paralel kartu
  • 2x White Diamond paralel kartu

V sérii je šance na podepsané karty těch největších hvězd - Connor McDavid, Auston Matthews, Cale Makar, Alexander Ovechkin či Carey Price.

2022-23 Allure přináší 150 karetní set, který je složen ze 100 řadových karet a 50 Rookie karet. Obsahuje velké množství paralelních karet. Vyhovovat bude i těm, kteří mají rádi podepsané karty a memorabilia karty. Memorabilia karty jsou tzv. Game Worn, tj. byly použity při zápasech.

Novinky a další typy karet:

• New - Runways - karty, které obohatí každou sbírku, přináší kombinaci nováčků a mladých hvězd. Velkou raritkou jsou podepsané verze Auto a Golden Treasures (1/1).
  • New - Check Please - velmi zajímavě designově řešené karty oslavují různé aspekty hry. Ani zde nechybí verze Golden Treasures (1/1) a podepsané Auto.
  • New - Doubloons - jeden z case hitů přináší zlaté karty a je hodně povedený! Checklist obsahuje současné hráče, legendy i nováčky!
  • Allure Quartz - klasika, která nechybí! Tento die-cut insert přináší skvělý checklist v kombinaci současných hvězd a top nováčků. Hledejte verze Blue (/10), Golden Treasures (1/1) a samozřejmě také podepsané Auto!
  •  Blockers - insertní set zaměřený pouze na brankáře. V setu 35 top brankářů NHL a mezi nimi i Vítek Vaněček a Karej Vejmelka! Navíc paralelní verze Red /299, Green /99, Purple /10 a Golden Treasures1/1!
  • All-Time Allure - další z case hitů je parádní set zaměřený na legendy NHL! V checklistu např. Dominik Hašek, Jaromír Jágr, Wayne Gretzky, Jacques Plante, Mario Lemieux, Martin Brodeur a další!

Klíčoví nováčci v Allure setu 2022/2023: Matty Beniers, Owen Power, Juraj Slafkovský, Matt Boldy, Jake Sanderson, Wyatt Johnston, Jack Quinn, Matias Maccelli, Kent Johnson, Shane Wright, Lukas Reichel, Pyotr Kochetkov, Dylan Holloway, Jordan Spence, Marco Rossi, Noah Cates, Andrei Kuzmenko, Kirill Marchenko a další.

Čeští hráči v Allure setu 2022/2023: David Pastrňák, Karel Vejmelka, Martin Nečas, Tomáš Hertl, Dominik Hašek, Jaromír Jágr, Vítek Vaněček, Jakub Galvas, Adam Raška, Lukáš Dostál

Slovenští hráči v Allure setu 2022/2023: Juraj Slafkovský, Stan Mikita.

NOVINKA! Base Set Rookies - Gold Glitter Bomb Parallel - limitované do 199
NOVINKA! Exklusivně v Blaster Boxu! Base Set Rookies - Glitter Bomb Parallel 1:15
Exklusivně v Blaster Boxu! Base Set Rookies - White Diamond Parallel 1:8